У Білоцерківському регіоні 119 громадян задекларували свої доходи

Про це повідомив в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко. Так, за січень місяць до Білоцерківської ОДПІ та відділень інспекції подано 119 декларацій від громадян, які у 2016 році отримали доходи, що підлягають обов’язковому декларуванню.

Громадяни Білоцерківського регіону задекларували доходів на суму понад 9 млн. гривень, сума до сплати склала 136,6 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 35,3 тис. гривень військового збору. Про свої статки найбільше звітують ті, хто протягом минулого року отримував доходи у вигляді спадщини – 19 декларацій, від продажу транспорту і нерухомості – 11 декларацій та від надання майна в оренду – 10 декларацій відповідно.

У Центрі обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ для громадян створено всі необхідні умови: безкоштовні бланки декларацій та допомога у їх заповненні, консультації щодо сплати податку чи отримання податкової знижки. Нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року.

Крім того, декларацію про майновий стан і доходи можна надати і в електронній формі за допомогою електронного сервісу «Декларування громадян» 

Білоцерківська ОДПІ

 

Виїжджаючим за кордон на ПМЖ слід подати декларацію

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до фіскального органу декларацію про майновий стан і доходи. Податкова декларація подається не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження декларації перевіряє визначене податкове зобов'язання та сплату належної суми податку. У разі відсутності податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб видається довідка. Цей документ подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Форму довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку та Порядок її заповнення затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 11 грудня 2013 року №795, зареєстрованим у Мінюсті 9 січня 2014 року за №8/24785.

Обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено пунктом 179.3 статті 179 Податкового кодексу України.

Білоцерківська ОДПІ

 

Декларування доходів за 2016 рік фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків у 2016 році, здійснюється за новою формою податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація), затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.10.2016 за №1349/29479).

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та отримують дохід виключно від незалежної професійної діяльності, у рядку 8 розділу І Декларації вказують категорію платника, проставляючи позначку «Х» у клітинці «особа, яка провадить незалежну професійну діяльність».

Детальніше...
 

Порядок припинення діяльності фізособи - підприємця

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області звертає увагу платників, що якщо підприємець вирішив припинити свою діяльність, йому необхідно пройти кілька процедур. Наведена інформація допоможе зорієнтуватися у порядку закриття власної справи.

 1. Подання заяви держреєстратору.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця проводиться державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дати отримання від фізичної особи-підприємця реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Форма картки затверджена наказом Мінюсту від 18.11.2016 №3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

Детальніше...
 

Місцеві бюджети Білоцерківського регіону отримали майже 150 млн. гривень податкових платежів

Доходи місцевих бюджетів Білоцерківського регіону за січень 2017 року склали майже 150 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень на 89,5 млн. гривень.

В скарбницю м. Біла Церква та району надійшло 82 млн. гривень, м. Миронівка та району - майже 12 млн. гривень, м. Кагарлик та району - 11 млн. гривень, м. Сквира та району – 9 млн. гривень, смт. Рокитне та району - 8 млн. гривень, м. Тетіїв та району - 7 млн. гривень, м. Богуслав та району 7 млн. гривень, смт. Володарка та району - 5 млн. гривень, м. Тараща та району - 5 млн. гривень, м. Ставище та району - 4 млн. гривень.

Зокрема, надходження податку з доходів громадян  склали 75,6 млн. гривень, єдиного податку - 39,1 млн. гривень, акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів - 14,3 млн. гривень, плати за землю - 12,2 млн. гривень.

Білоцерківська ОДПІ

 

94 кг тютюну для кальянів з різними смаковими добавками вилучено працівниками Київської митниці ДФС В пункті пропуску «Бориспіль»

Працівниками Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано найбільшу в цьому році спробу незаконного ввезення партії тютюну для кальянів. Відразу 188 пачок тютюну для кальянів (94 кг) з порушенням митних правил намагався ввезти на територію України наш співвітчизник, який тимчасово не працює.

Чоловік для проходження митного контролю самостійно обрав спрощену систему «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Детальніше...
 

Податковий календар на лютий 2017 року

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що:

9 лютого, четвер

Закінчується строк подання:

 • звіту про суми податкових пільг за ІV квартал 2016 року;

 • податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2016 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

 • розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за 2016 рік;

 • розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення окремого балансу фінансово-господарської діяльності, за 2016 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

 • розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби за 2016 рік платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

 • податкової декларації з ПДВ за IV квартал 2016 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

 • заяви про вибір квартального звітного (податкового) періоду з ПДВ у 2017 році;

 • податкової декларації про майновий стан і доходи фізичними особами — підприємцями, які застосовують загальну систему оподаткування, за 2016 рік;

 • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IV квартал 2016 року (форма № 1ДФ);

 • звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску фізичними особами — підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування за себе, за 2016 рік (форма № Д5 (річна));

 • податкової декларації платника єдиного податку юридичними особами та фізичними особами — підприємцями, віднесеними до третьої групи за 2016 рік;

 • податкової декларації рентної плати за ІV квартал 2016 року з розрахунком:

 • рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;

 • рентної плати за спеціальне використання води;

 • рентної плати за користування надрами без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

 • податкової декларації екологічного податку за ІV квартал 2016 року;

 • податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за 2016 рік;

 • податкової декларації туристичного збору за  2016 рік;

 • звіту про обсяги виробництва та реалізації спирту за січень (форма № 1-РС);

 • звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв за січень (форма № 2-РС);

 • звіту про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів за січень (форма № 3-РС);

 • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі за січень (форма № 1-ОА);

 • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі за січень (форма № 1-ОТ).

 

Закінчується строк сплати:

 • єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) за 2016 рік.

Детальніше...
 

На Білоцерківщині за «круглим столом» обговорили зміни до Податкового кодексу

Нещодавно в приміщенні Білоцерківської ОДПІ відбулась зустріч за «круглим столом» першого заступника начальника інспекції Оксани Чустіль з сільськогосподарськими товаровиробниками. Приводом стало обговорення Закону України від 20 грудня 2016 року №1791 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» в частині врегулювання окремих питань, пов'язаних із скасуванням спецрежиму.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер
Яндекс.Метрика