Відповідно до частини другої ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, Білоцерківська районна державна адміністрація надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б», проведеного 06 вересня 2017 року відповідно до розпорядження голови адміністрації від 17.08.2017 № 404 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б».


з/п

Найменування посади

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Результат (загальна кількість балів)

Примітка

1.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Мерзлюк Людмила Володимирівна

8,91

Переможець

 

 

Увага: конкурс!

Білоцерківська районна державна адміністрація 06.09.2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад категорії «Б» та категорії «В»:

  • начальника відділу державної реєстрації-державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг та державної реєстрації Білоцерківської райдержадміністрації, тимчасово на період соціальної відпустки основного працівника;

  • Головного спеціаліста сектору опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї Білоцерківської райдержадміністрації.

 

Порядок проведення конкурсу для призначення на посади Білоцерківської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 « Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посади державної служби.

Документи для участі в конкурсі приймаються  до 16 год. 20 вересня 2017 року за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2, райдержадміністрація, 2-й поверх, каб. 214, відділ управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит.

Довідки за телефонами: 5-40-37.

 

УМОВИ
проведення конкурсу

 

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер