Підрозділи адміністрації
Голова райдержадміністрації
|
Джегур
Геннадій Васильович
|
5-39-55
|
Перший заступник голови
|
Савчук
Юрій Степанович
|
5-39-55
|
Заступник голови
|
Толочко
Володимир Миколайович
|
39-17-22
|
Керівник апарату
|
Кучер
Ольга Василівна
|
|
Головний спеціаліст з питань мобілізаційної, оборонної роботи
|
Бойко
Тетяна Олексіївна
|
5-55-73
|
Головний спеціаліст з питань взаємодії Корнійчук
із правоохоронними органами Світлана Миколаївна 5-40-37
та протидії проявам корупції
Організаційний відділ
|
Начальник відділу
|
Юсупова
Світлана Равилівна
|
5-22-51
|
Загальний відділ
|
Начальник відділу
|
Максимченко
Альона Миколаївна
|
5-40-02
|
Відділ управління персоналом
|
Начальник відділу
|
Зануда
Тетяна Григорівна
|
5-11-17
|
Юридичний відділ
|
Начальник відділу
|
Маценко
Олег Дмитрович
|
5-40-34
|
Відділ фінансово-господарського забезпечення
|
Начальник відділу-головний бухгалтер
|
Щербина
Оксана Василівна
|
5-32-21
|
Відділ внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ
|
Начальник відділу
|
Гончарова
Наталія Григорівна
|
5-33-47
|
Відділ ведення Державного реєстру виборців
|
Начальник відділу
|
Соломаха
Людмила Борисівна
|
5-56-30
|
|
|
|
|
Управління фінансів
|
Начальник управління
|
Титаренко
Анатолій Олексійович
|
6-51-71
|
Заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу
|
Штейнке
Ганна Юріївна
|
6-24-06
|
Управління соціального захисту населення
|
В.о. начальника управління
|
Карпенко
Олена Юріївна
|
39-09-87
|
Перший заступник начальника управління
|
Григоренко
Олеся Василівна
|
39-18-62
|
Заступник начальника-начальник відділу праці та безпечної життєдіяльності населення
|
Чаюн
Олександр Іванович
|
5-10-62
|
Управління агропромислового розвитку
|
Начальник управлінння
|
Ільченко
Олександр Миколайович
|
5-84-88
|
|
|
|
Відділ освіти
|
Начальник відділу
|
Кравченко
Оксана Павлівна
|
5-39-84
5-39-11
|
Відділ молоді та спорту
|
Начальник відділу
|
Крилевець
Надія Михайлівна
|
5-40-33
|
Відділ культури та туризму
|
Начальник відділу
|
Бичек
Роман Валерійович
|
34-35-27
|
Відділ містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури
|
Начальник відділу
|
Бублій
Вадим Геннадійович
|
5-34-24
|
Відділ житлово-комунального господарства та будівництва
|
Начальник відділу
|
|
5-22-08
|
Служба у справах дітей та сім'ї
Начальник віддлу
|
Бачинська
Валентина Петрівна
|
5-13-28
|
Архівний відділ
|
Начальник відділу
|
Розуменко
Юлія Михайлівна
|
39-06-56
|
Сектор з питань надзвичайних ситуацій
|
Завідувач сектором
|
Таулевич
Віктор Анатолійович
|
5-55-73
|
Управління економічного розвитку і торгівлі
|
Начальник управління
Управління адміністративних послуг
та державної реєстрації
Начальник управління
|
Мерзлюк
Людмила Володимирівна
Нужда
Назар Іванович
|
5-31-55
|