Цивільний захист та безпека життєдіяльності

До уваги забудовників Київської області!

Останні роки у Київської області стрімкими темпами ведеться будівництво та кожного дня вводяться до експлуатації об’єкти будівництва різного призначення, але замовники будівництва, забудовники, проектні та будівельні організації дуже часто при веденні будівельної діяльності нехтують вимогами будівельних норм та правил у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Виконання заходів пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на новобудовах, передбачених державними будівельними нормами і проектною документацією є запорукою безпечної експлуатації об’єктів в майбутньому та збереження життя і здоров’я людей. Невиконання зазначених заходів під час будівництва (реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту) призводить до необхідності значних капіталовкладень для приведення у відповідність вимогам пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту чинних будівельних норм та правил функціонуючого об’єкту.

Детальніше...
 

Рятувальники закликають громадян не допускати пожеж в природних екосистемах!

t_1_mmmm

Питання протидії пожежам у природних екосистемах є одним із важливих напрямків діяльності рятувальників. Безсумнівно, щоб запобігти біді та втраті майна, а також уникнути травмування людей і загибелі тварин, жителі зможуть лише тоді, коли дотримуватимуться основних правил пожежної безпеки. Приміром, джерелом лісової пожежі може стати недбало кинутий сірник чи недопалок. Також ніколи не можна залишати без нагляду й багаття, яке слід розкладати лише в попередньо обладнаних для цього місцях. А кинуті на сонячній галявині пляшка, чи шматок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи й спричинити самозагорання лісових масивів, завдаючи непоправної шкоди довкіллю.

Шановні громадяни! Білоцерківський районний відділ ГУ ДСНС України у Київській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте післяжнивні залишки на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно звертайтеся до Службу порятунку за номером «101»!

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України

у Київській області

Бабич А. В.

 

 

На Київщині урочисто відзначили День рятівника

 

IMG_8311

17 вересня, рятувальники Київщини святкували своє професійне свято разом з жителями міста Біла Церква. Так співпало, що масштабні заходи по відзначенню 985–ї річниці міста відбуваються саме в ці дні. Тож рятувальники організували в центральному парку імені Т. Г. Шевченка виставку пожежно-рятувальної техніки та провели святкову акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». У жителів та гостей міста була можливість ознайомитись із пожежно-рятувальної технікою та оснащенням, яке щодня служить для приборкування вогню та ліквідації інших надзвичайних подій. Особливе захоплення така можливість викликала у малечі та школярів різного віку, які могли роздивлятись зблизька пожежну техніку, розпитувати у справжніх вогнеборців про їхню роботу та фотографуватись з ними.

Детальніше...
 

Невтішна статистика ДСНС!

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 42 особи та ліквідували 1 тис. 455 пожеж

Впродовж минулого тижня (з 28.08 по 03.09) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, в результаті якої загинуло 2 особи та постраждало 17 осіб.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 906 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 42 особи.

Детальніше...
 

Всеукраїнська акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

IMG_114547

6 вересня рятувальники Білоцерківського районного відділу Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітали до Піщанського навчально-виховного об`єднання І-ІІІ ступенів. Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Наостанок рятувальники вручили школярам тематичні листівки та пам’ятки. «Важливо не лише знати як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій.

Пам’ятайте та дотримуйтесь правил безпечної поведінки!», – наголошували рятувальники.

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС

України у Київській області

 

Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

40f063

Пройшло вже більше 70 років, як відгриміли останні бої Великої Вітчизняної війни. Але і досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву вибухонебезпечні предмети (ВНП).
Знаходять ВНП у ході будівельних робіт, при проведенні сільськогосподарських польових робіт (особливо часто навесні та восени), під час весняної повені, збору металобрухту, екскурсій, туристичних походів, відпочинку дітей в оздоровчих таборах, а останнім часом боєприпаси часів Великої Вітчизняної стають здобиччю так званих «чорних археологів», які намагаються зробити бізнес на страшних знахідках минулої війни.
Загальні дії:
- при виявленні вибухонебезпечного (потенційно вибухонебезпечного) предмету, жодним чином не чіпати його і тим більше намагатися розібрати;
- негайно повідомити в найближчий відділок міліції, у військкомат, органи місцевої виконавчої влади, районний сектор ДСНС або за телефонами «101», «102»;
- побачивши спалах або почувши звук вибуху, негайно сховатися чи лягти на землю, навіть знаходячись на значній відстані від місця вибуху, тому що можливе поранення камінням, уламками та ін.

Детальніше...
 

Пожежна безпека у побуті

101

Насичення квартир різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях. В'їжджаючи у квартиру або будинок, кожний мешканець бере на себе зобов'язання дотримуватись правил користування житловими приміщеннями, у тому числі виконувати правила пожежної безпеки. Але аналіз причин пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки: необережно поводяться з вогнем під час паління, користування приладами освітлення з відкритим полум'ям (гасовими лампами, ліхтарями, свічками, факелами тощо), що особливо небезпечно для горищних приміщень, коридорів (сіней), комор і різних господарських будівель. Правила користування житловими приміщеннями забороняють захаращувати балкони, лоджії, прихожі, коридори, міжповерхові сходи і запасні виходи меблями або іншими предметами, однак це є найбільш поширеним порушенням, що допускається мешканцями житлових будинків.

Детальніше...
 

З метою попередження загибелі людей при виявленні вибухонебезпечних предметів (далі ВНП) необхідно дотримуватися правил поведінки при виявленні таких предметів

cea5a

Вибухонебезпечні предмети (ВНП) можуть бути виявлені всюди, де проходили бойові дії: в полях, городах, в лісах і парках, в річках, ставках і інших водоймах, в будинках і підвалах, в інших місцях.

У разі виявлення ВНП або зовні схожого з ним предмета необхідно:

- Негайно повідомити про знахідку по телефону «102» або «101»;

- При виробництві земляних або інших робіт - зупинити роботу;

- Добре запам'ятати місце виявлення предмета;

- Встановити попереджувальні знаки або використовувати різні підручні матеріали - жердини, кілки, мотузки, шматки матерії, камені, грунт і т.п.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 4

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер