Цивільний захист та безпека життєдіяльності

Від початку року на пожежах в Україні загинула 231 особа

IMG_5181

В зимовий період рятувальники ДСНС фіксують різке збільшення кількості пожеж у житловому секторі, які часто призводять до трагічних наслідків. Лише минулої доби в країні виникло 134 пожежі, з яких 81 — саме у помешканнях громадян. Кількість загиблих впродовж дня сягала 5 осіб. Загалом від початку року внаслідок пожеж загинула вже 231 особа, а постраждало — 137.
Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та печей, а також паління у нетверезому стані, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі.

Детальніше...
 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН

Головне управління ДСНС України у Київській області повідомляє, що протягом останніх років ситуація з виникненням надзвичайних ситуацій залишається тривожною.

Занепокоєння викликають випадки на водних об’єктах. Лише на протязі тижня сталося 4 випадки загибелі громадян, які перебували на кризі.

У зв’язку з цим ДСНС звертається до всіх громадян з суворим застереженням:

  • За умови тонкої криги вихід на лід категорично заборонено!

  • Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких!

  • Дотримуйтеся правил безпеки на льоду, привчайте до цього дітей!

  • Батьки не відпускайте своїх дітей гуляти по поверхні замерзлих водойм! Не нехтуйте правилами безпеки! Цінуйте життя!

 

 

 

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України в Київській області застерігає, що з року в рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників ДСНС і лісової охорони в такий період особливо напружений час 

maxresdefault

Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашої області та нашого міста часто не усвідомлюють значення лісів для здоров'я. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників. Щорічно в Україні лісові пожежі знищують майже 5 тисяч гектарів лісів. За статистикою майже усі пожежі стаються через людську недбалість.

Детальніше...
 

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру існує фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту (бомбосховища), підвальні приміщення житлових будинків та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення.

Організації та власники зазначених споруд, у разі необхідності, забезпечують вільний доступ для укриття.

Сховища цивільного захисту (бомбосховища) призначені для укриття працівників найбільшої працюючої зміни суб’єктів господарювання, віднесених до відповідних категорій цивільного захисту та продовжують свою діяльність в особливий період, а також хворих, медичного та обслуговуючого персоналу закладів охорони здоров’я.

Детальніше...
 

РЕКОМЕНДАЦІЇ населенню щодо правил поведінки під

час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

Детальніше...
 

Рекомендації щодо порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів 

 Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:

- предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території;
- наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки;
- наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятори тощо);
- наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань;
- предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці.

Детальніше...
 

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправте дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер