• Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
  Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
 • Відкрита першість району з футзалу
  Відкрита першість району з футзалу
 • Відкрита першість району з футзалу
  Відкрита першість району з футзалу
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
  Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
  Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
  Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
  Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
  Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
  Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини

Пісні, опалені війною…

IMG_6963

14 лютого відбувся районний фестиваль військово-патріотичної пісні “Пісні опалені війною”. Щира  любов до пісні зібрала близько тридцяти талановитих аматорських колективів та індивідуальних виконавців з різних куточків Білоцерківського та Володарського районів, м.Біла Церква. Відмітимо, що фестиваль проводиться вже вдруге з метою відродження та популяризації військово-патріотичної пісні, виховання почуття національної гідності, любові до Батьківщини, посилення поваги до подвигу воїнів-інтернаціоналістів, учасників подій на Сході України.

Привітали учасників голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, голова районної ради Віталій Гринчук, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Євгеній Гудзенко, представник благодійного фонду «Фортеця» у Білоцерківському районі Володимир Василенко, голова МГО «Братство без кордонів» Євгеній Подсольонов, секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, голова районної організації ветеранів Віктор Рудий.

Детальніше...
 

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається

до суб’єктів господарювання різних форм власності

З початку нового року, увійшла вимога у «Куточку споживача» мати у наявності декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Даний документ вимагається та розробляється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 05.06.2013 року «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки». Звертаємо Вашу увагу, щодо заповнення даного документу:

1) зрозуміло та чітко заповнювати всі пункти декларації;

2) у пунктах: електрогосподарства – зазначати заміри опору ізоляції електромережі;

3) у пункті: пожежна техніка та первинні засоби пожежогасіння – зазначати наявність вогнегасників - їх тип та остання перезарядка та утримання.

4) у пункті внутрішнє та зовнішнє протипожежне водопостачання - зазначається наявність пожежних кранів та пожежних гідрантів (остання перевірка - акт та число)

Детальніше...
 

Розвивається тваринництво – є робота у селян

IMG_4675

Розвиток галузі тваринництва розглядається як стратегічно важливий напрямок у загальній структурі сільського виробництва. Вона має не тільки виробниче, а й соціальне, політичне та стратегічне значення, бо тваринництво - це зайнятість сільського населення, виробництво необхідних продуктів харчування, забезпечення харчової та переробної промисловості сировиною. В сільгосппідприємствах, фермерських господарствах та господарствах населення Білоцерківського району ведення робота щодо стабілізації та нарощування поголів’я свиней та великої рогатої худоби.

На початок року в господарствах району нараховується 12772 голів великої рогатої худоби, 4795 гол. корів, 27804 гол. свиней, понад 100 тисяч голів птиці. Вироблено понад 35,7 тичяс тонни молока, удій на одну фуражну корову становить 7257 кг.

Детальніше...
 

Відбувся відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби

IMG_6703

11 лютого на базі залу боротьби СКА №7 м.Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків з нагоди 85-ти річчя Київської області. Учасниками заходу стали команди з Білоцерківського району, які представляли Шкарівку, Узин, Терезине, а також Києва, Білої Церкви, Таращанського та Миронівського районів. Всього у турнірі виступало 83 спортсмени. Змагання проводили у 10 вагових категоріях від 27 до 85 кілограмів. Головний суддя чемпіонату Григорій Житовоз.

Під час параду відкриття юних спортсменів привітали голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, голова районної ради Віталій Гринчук, начальник відділу молоді та спорту Надія Крилевець, представник благодійного фонду «Фортеця» у Білоцерківському районі Володимир Василенко. Вони побажали юним борцям наснаги та спортивної удачі у цих та майбутніх відповідальних змаганнях. Підтримати учасників прийшли також 9-ти разовий чемпіон України Сергій Грушин, чемпіон світу та Європи Олександр Грушин (смт.Терезине).

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером

IMG_6291

10 лютого заступник голови Київської обласної державної адміністрації - керівник апарату адміністрації В’ячеслав Кучер провів особистий виїзний прийом громадян Білоцерківського району. В числі учасників прийому – голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів адміністрації.

Громадяни звернулися до посадовця з питаннями щодо надання матеріальної допомоги на лікування, ремонту дороги на житловому масиві «Електра» (с.Шкарівка), пільгового проїзду для учасників бойових дій на міжміських маршрутах та забезпечення ліками даної категорії, співпраці з громадською організацією «Ваш зір» в рамках реалізації соціальної програми «Добре бачу». Левову частку звернень становили традиційно питання земельного характеру (с.Трушки, с.Фурси). Звернулися на прийом батьки загиблого бійця в зоні АТО Руслана Півня щодо виділення земельної ділянки та допомоги у встановленні пам’ятника.

Детальніше...
 
Більше статей...
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 369

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер
Яндекс.Метрика