• Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
  Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
 • Відкрита першість району з футзалу
  Відкрита першість району з футзалу
 • Відкрита першість району з футзалу
  Відкрита першість району з футзалу
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
  Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
  Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
  Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
  Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
  Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
  Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини

До уваги громадськості!

Доводимо до вашого відома про можливість участі у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», який реалізується за ініціативи Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект реалізується з січня 2017 року до липня 2018 року.

Мета проекту: інтеграція та об'єднання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад шляхом соціальної згуртованості населення, зменшення напруги у громадах,розширення засобів для існування внутрішньо переміщених осіб.

Завдання проекту:

 • залучити широке коло членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) До участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади;

 • розширити спектр соціальних послуг для населення громади за місцем проживання;

 • розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Детальніше...
 

П’ять реальних фактів про мінімальну заробітну плату і безробіття

Останнім часом у ЗМІ активно тиражується теза про ніби негативні наслідки підвищення мінімальної заробітної плати (МЗП) і перегляду правил сплати єдиного соціального внеску. Нагнітається негатив навколо закриття підприємств малого бізнесу. Начебто підприємці масово йдуть у тінь через посилення фіскального тиску, що вже найближчим часом спровокує скорочення надходжень до Пенсійного фонду та зростання безробіття. Бюджетників залякують скороченнями через те, що в бюджеті, мовляв, не закладено грошей на фінансування підвищених зарплат. До нагнітання цієї істерії долучився і Нацбанк, який у останньому січневому інфляційному звіті також прогнозує зростання безробіття через масове закриття ФОПів.

У цій ситуації уряд вважає за необхідне зазначити наступне.

По-перше, твердження про посилення фіскального тиску, у тому числі на малий бізнес, – відверта маніпуляція

Оскільки уряд не підвищував податки, а запровадив цілком логічне правило – єдиний соціальний внесок потрібно сплачувати незалежно від наявності прибутку. Відрахування до Пенсійного фонду дають право на отримання пенсії.

Детальніше...
 

Колиска націй - Київська земля в усі віки ти будь благословенна...

5168bd-V

Київщина – колиска української державності. Це благодатний край, що залюбки відкриває для бажаючих спадщину, археологічні, історичні, мистецькі, наукові та художні пам’ятки. Мальовнича природа цього краю, трагічна й водночас героїчна його історія, надбання прадавньої культури, приклад незабутніх попередників, безумовно не можуть не позначитися на духовному світі тих, хто завітає сюди. У рамках відзначення 85-ліття Київської області 9 лютого в Узинській міській бібліотеці для дорослих відбувся молодіжний патріотичний захід, бесіда-круїз “Київщина: факти, імена, пам'ятки”, мета якого формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, пошани до героїчної історії області та народних традицій. Учнівська молодь міста мала нагоду відправитися в мандрівку по щедрій квітучій українській землі. Але подорож рідним краєм була незвичайною.

Детальніше...
 

Визначилися переможці з футзалу

4

08 лютого проведено відкриту першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед юнаків 2003 р.н. та молодших. Ігри були цікаві та захоплюючі.

Бронзові нагороди та кубок здобула команда «Узин-2», другими стали отримавши срібні нагороди юні футболісти команди «Узин-1» команди готували тренери-викладачі відділення футболу брати Михайло та Олексій Браганці з учителями фізичної культури Віктором Павлієнком (Узинська ЗОШ №1), Сергієм Сапожником (Узинська ЗОШ №2). А непереможною була команда молодих перспективних спортсменів з села Фурсів, яка показала хорошу технічну і тактичну виучку, підготували команду тренер-викладач ДЮСШ Валентин Кривий та вчитель фізичної культури Фурсівської ЗОШ Тетяна Єжова. Команди переможці змагань отримали кубки. Крім того, були визначені та відзначені гравці в номінаціях:

 • кращий воротар - Андрій Горбатюк (Фурсівська ЗОШ),

 • кращий захисник - Блавацький Борис (Узинська ЗОШ №1 ),

 • кращий бомбардир – Олександр Пашинський (Фурсівська ЗОШ),

 • кращий нападник – Ярослав Шаркадій (Узинська ЗОШ №1 ).

Юні спортсмени нагороджені медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, які вручила директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Яценко.

Детальніше...
 

Підготовка до літнього футбольного сезону

20170208122622

08 лютого за ініціативи відділу молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення відкритого чемпіонату Білоцерківщини з футболу сезону 2017 року, на якому були присутні начальник відділу молоді та спорту Н.М. Крилевець, член суддівської колегії А.М. Кваша, голова районної федерації футболу Г.І. Прищепчук, керівники аматорських футбольних клубів району.

На нараді були обговорені питання, пов'язані зі стартом районного чемпіонату, ефективним розвитком футболу в регіоні. Після обміну думками присутні внесли свої пропозиції щодо проекту регламенту, подання попередніх заявок для участі у змаганнях за головний трофей до 31 березня 2017 року.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 369

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер
Яндекс.Метрика