• Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Переможці конкурсу юних журналістів

За знаннями - на новеньких автобусах

27 січня у двох навчальних закладах Білоцерківського району відбулася довгоочікувана подія – шкільним колективам Шкарівської загальноосвітньої школи та Потіївського навчально-виховного об’єднання вручили ключі від сучасних шкільних автобусів. Їх було придбано за програмою «Шкільний автобус» на умовах співфінансування, яке передбачало 70% витрат з державного бюджету, а 30% – з обласного. Загалом ними здійснюватиметься підвіз близько ста учнів до опорних закладів освіти.

Розділити радість з місцевими педагогами, школярами та їхніми батьками приїхали заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, начальник районного відділу освіти Оксана Кравченко.

Детальніше...
 

На колегії райдержадміністрації розглянули проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік

27 січня голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації. До участі були запрошені начальники відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники сільськогосподарських та промислових підприємств, директори навчальних закладів району, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

По першому питанню щодо організації призову на строкову військову службу доповідав військовий комісар Білоцерківського ОМВК Ігор Богданевич. За результатами доповіді голова районної адміністрації Геннадій Джегур наголосив на пріоритетності цього питання та звернувся до голів місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, службовців з проханням належним чином ставитися до виконання завдань посилення обороноздатності країни.

Детальніше...
 

Крути: вони боролися, щоб ми перемогли!

29 січня - День пам’яті героїв Крут. Цього дня майже сто років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в новітню історію українського державотворення.

Мало яка інша подія в історії тогочасної української держави є настільки ж відомою, як бій під Крутами. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. І скільки б не минуло часу, а ті події завжди будуть болем відгукуватися в наших серцях. А як же інакше можна ставитися до мужнього вчинку тогочасної молоді, яка вирушила на нерівний бій із загарбниками?

Бій під Крутами – бій, що відбувся на одноіменній залізничній станції 29 січня 1918 року між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького та першої сотні новоствореного Студентського куреня під єдиним командуванням Аверкія Гончаренка під час наступу на Київ військ Муравйова. Перед військами Аверкія Гончаренка стояло завдання затримати наступ на Київ більшовицьких військ, в той час як головні українські військові сили на чолі з Симоном Петлюрою вирушили на Київ придушувати повстання на заводі «Арсенал».

Детальніше...
 

Голова адміністрації Геннадій Джегур

провів виїзний прийом громадян

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів   району є проведення виїзних прийомів громадян. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вирішення проблемних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом Білоцерківської райдержадміністрації, 25 січня 2017 року голова райдержадміністрації Геннадій Джегур провів виїзний прийом громадян  Узинської міської ради.

У проведенні виїзного прийому також прийняли участь начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Володимир Толочко, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Олександр Татаровський, начальник юридичного відділу апарату адміністрації Олег Маценко, начальник управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі Михайло Борозинець.

Детальніше...
 

Веселкові обереги Київщини
(обласний фестиваль творчості читачів – дітей, присвячений 85-річчю заснування Київської області)

З метою виховання у читачів – дітей громадянських, патріотичних почуттів, національної свідомості, любові до рідного краю, поваги до народних, сімейних цінностей і традицій, розвитку творчого потенціалу підростаючого покоління Київською обласною бібліотекою для дітей започатковано обласний фестиваль творчості читачів-дітей. Фестиваль приурочений до 85 - річчя заснування Київської області. Бібліотеки Білоцерківщини підхопили ініціативу та взяли участь у районній виставці-конкурсі дитячої творчості. Читачі наших бібліотек творчо підійшли до виготовлення робіт. Так під керівництвом Проценко А.М. читачі бібліотеки с. Матюші виготовили кілька робіт. Тут і лялька – мотанка, і чарівний чобіток, і лісовичок. Гарно попрацювали вихованці клубу «Умілі ручки», що при бібліотеці с. Сухоліси. Ілона та Павло Котовщики виготовили унікальні обереги. Читач бібліотеки с.Фурси Болобан Нікіта представив оберіг своєї кімнати.

Детальніше...
 
Більше статей...
 • День соборності України у навчальних закладах району
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 17 з 371

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер