• Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!

«Кумасики» зі Шкарівки стали призерами Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

28 січня 2017 року в м.Київ відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest" під гаслом "Творчість заради майбутнього!". Захід проходив за сприяння Київської міської державної адміністрації та Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад". Програму конкурсу-фестивалю склали виступи солістів та колективів, у чотирьох номінаціях: "Пісенний", "Танцювальний", "Оригінальний жанр", "Автентичний".

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою юних спортсменів!

28 січня в місті Васильків відбувся чемпіонат Київської області з дзюдо серед кадетів 2000-2002 р.н,, у якому вдало виступила команда дзюдоїстів під керівництвом тренера-викладача Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Горчинського В.Л.. Юрченко Ірина, учениця Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, стала чемпіонкою області у ваговій категорії 63 кг, виборовши перше місце, а Трохимчук Михайло став бронзовим призером чемпіонату Київської області.

Вітаємо юних спортсменів з перемогою!

 

Щотижнева оперативна нарада у голови райдержадміністрації

30 січня під керівництвом голови Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадія Джегура відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, під час якої підсумували роботу за попередній тиждень та визначили завдання на наступний тиждень.

Зокрема, у ході наради заслухали начальника районного відділу освіти Оксану Кравченко про створення умов для забезпечення дошкільної освіти в навчальних закладах району, в.о. начальника служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Тетяну Лисак про підсумки оздоровлення дітей за 2016 рік, начальника відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Вадима Бублія про результати перевірки державною архітектурно-будівельною інспекцією щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил відділом містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури, а також головного спеціаліста з питань взаємодії із правоохоронними органами та протидії проявам корупції апарату райдержадміністрації Світлану Корнійчук про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку на території Білоцерківського району за 2016 рік.

Детальніше...
 

Тепло маленьких сердець відчули воїни АТО

Вихованці дошкільного навчального закладу "Сонечко" Узинської міської ради  разом з педагогами  підготували подарунки для воїнів АТО. Дошкільнята малювали малюнки, пекли печиво, виготовляли сувеніри та обереги, використовуючи патріотичну символіку. З допомогою батьків написали душевні листи нашим воїнам-захисникам, щоб підтримати їх добрим словом в цей складний час та висловити свою вдячність. Кожен вихованець в свій подарунок вклав частинку свого дитячого сердечка та надію на  чисте, мирне небо та  життя в країні без війни.   Воїни АТО отримали подарунки та обереги, які пройшли через серця і душі кожної дитини.  Нехай рукотворні подарунки маленьких патріотів зігрівають серця наших воїнів.

Детальніше...
 

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих українців - старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів. 29 січня 1918 року, невдовзі після проголошення незалежності Української Народної Республіки, вони на кілька днів зупинили просування на Київ московсько- більшовицької орди.

Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний на скрижалі національної історії - передусім як приклад волелюбності та незламності українського народу.

Детальніше...
 
Більше статей...
 • За знаннями - на новеньких автобусах
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 14 з 369

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер