• Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Переможці конкурсу юних журналістів

22 січня – День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року. Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. І це, напевне, перше, що я не можу пробачити сучасним українським політикам. Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, вони отримали назву "синдром Збруча", однак завжди наші співвітчизники прагли єдності. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. На полях Першої світової війни відбувалося братання Українських січових стрільців, що воювали у складі війська Австро-Угорщини, та українців-вояків армії Російської імперії. Згодом усвідомлена необхідність єдності змусила українські західні регіони до проголошення самостійності з метою возз’єднання з Українською Народною Республікою.

21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Детальніше...
 

Пропуск сільських голів

20 січня під керівництвом голови районної ради Віталія Гринчука відбулася нарада – пропуск голів місцевих рад району. У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур, начальник фінансового управління райдержадміністрації Анатолій Титаренко. Присутніми обговорювалось питання про стан виконання та наповнення місцевих бюджетів, застосування необхідних заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів. Результатом змістовного діалогу між учасниками наради стали конкретні пропозиції щодо покращення ситуації по наповненню місцевих бюджетів, а також об’єднання зусиль органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з метою результативного та виваженого впровадження реформ в усіх сферах життєдіяльності району.

 

З нового року уряд підвищив зарплати різним групам працівників,

а також інші виплати населенню

З нового року Уряд підвищив заробітні плати для працівників бюджетної сфери, державного управління,  підвищив розмір пенсій та стипендій.

Зокрема, зарплати вчителів цьогоріч зростуть на 50%, а лікарів – до 30%.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року перший тарифний розряд єдиної тарифної сітки, який є основою для нарахування заробітної плати у бюджетній сфері, дорівнює 1 тис. 600 грн, а мінімальна заробітна плата становитиме 3 тис. 200 грн. – вона зросла на 100%.

Суттєво у поточному році зростуть стипендії студентів. Зокрема, мінімальна звичайна стипендія зросте на 33,4%, а мінімальна стипендія на окремі спеціальності (педагогічні, природничо-математичні, природничі, математичні, інженерні) ВНЗ ІІІ-ІV р.а.– на 54,3%, а стипендія відмінників на ці спеціальності буде підвищена до 102%.

Детальніше...
 

«В ніч Різдвяну колядка дзвенить»

Саме таку назву має фестиваль колядок та щедрівок, який вже традиційно проходиться в січні, починаючи з 2013 року. Колядки та щедрівки – невід'ємна частина святкування Різдва Христового та Нового року. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості. Власне, щоб зберегти традиції різдвяного співу і було започатковано його проведення.  

Цьогоріч виконавців гостинно приймали в селищі Терезине. На заході були присутні голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, голова районної ради Віталій Гринчук, голова селищної ради Володимир Гаєвський. Вони привітали учасників та гостей фестивалю, відмітивши надзвичайно важливу роль фестивалю у відродженні національних традицій. «Історія фестивалю нараховує вже п’ять років, але я впевнений, що він має велике майбутнє. Адже його мета благородна - пригадати та відтворити давню традицію колядок. Без сумніву цей фестиваль щороку лише набиратиме обертів, і це дозволить нам відродити багато народних традицій, обрядів, а ще віднайти у невичерпній скарбниці українського мистецтва маловідомі колядки та щедрівки», - відмітив Геннадій Васильович.

Детальніше...
 

Особистий прийом громадян

18 січня голова БІлоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур провів особистий прийом громадян Білоцерківського району. На прийом звернулися шестеро громадян, мешканці сіл Трушки, Пилипча та міста Узин. Громадянами були порушені питання поліпшення надання послуг по перевезенню громадян, земельні питання, недотримання температурного режиму у багатоквартирному будинку.

Для оперативного вирішення порушених питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. За результатами особистого прийому, Геннадій Васильович дав доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

 

 
Більше статей...
 • 18 січня 2017 року в Україні відзначають день пам’яті з нагоди 75-ї річниці від початку примусового вивезення населення України в Німеччину.
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 19 з 371

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер