Графік

виїзних нарад голови райдержадміністрації у населені пункти району із залученням дільничних інспекторів та керівників структурних підрозділів

 

Дата

Час

Населений пункт, місце проведення

Керівництво виконкому

10.05.2017, середа

10:00

Йосипівка, Красне

Пархоменко Світлана Миколаївна

Сміян Юлія Петрівна

11.05.2017, четвер

10:00

Розаліївка, сільська рада

Грабовський Володимир Юрійович

Луценко Микола Іванович

16.05.2017, вівторок

10:00

Чупира

Мялківський Василь Анатолійович

Горбань Олена Петрівна

24.05.2017, четвер

10:00

Томилівка

Карпінська Наталія Василівна Чорномаз Наталія Олександрівна

31.05.2017, середа

10:00

Потіївка

Бурлака Ольга Андріївна

Філіцька Зінаїда Миколаївна

01.06.2017, четвер

10:00

Глушки

Дубовий Валерій Петрович

Бабак Валентина Леонідівна

08.06.2017, четвер

10:00

Коженики

Шпак Василь Сергійович

Гриб Світлана Петрівна

14.06.2017, середа

10:00

Острійки

Оленко Сергій Олексійович

Дубовик Лариса Федорівна

22.06.207, четвер

10:00

Узин

Охріменко Олександр Георгійович

Олініченко Людмила Миколаївна

Сушко Ірина Володимирівна

 

Районний фотоконкурс вишиванок

Відділ молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації оголошує районний фотоконкурс «Чарівна краса вишиванки», який проводиться з нагоди Міжнародного Дня вишиванки та з метою відродження національних традицій, виховання любові і бережливого ставлення до спадщини українського народу, збереження і використання вишиванки як унікального феномену культурного надбання українського народу, виховання молодого покоління, та поширення культурних традицій в Україні.

До участі запрошується молодь Білоцерківщини. Все, що для цього потрібно - надіслати тематичне фото за обраною номінацією.

Номінації конкурсу:

- краща організація у вишиванках;

- краща чоловіча вишиванка;

- краща жіноча вишиванка;

- краща дитяча вишиванка ;

- краща старовинна вишиванка;

- найбільша родина у вишиванках;

- найоригінальніша вишиванка.

Для участі у конкурсі, необхідно з 25 квітня до 31 травня 2017 року (включно) надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «На фотоконкурс» фото учасника у вишиванці та описову презентацію. В описі-презентації слід зазначити прізвище, ім’я, по батькові та вік учасника, контактний номер телефону, а також описати історію появи цієї вишиванки у власному гардеробі.

Переможців конкурсу визначатиме журі. Нагородження переможців відбудеться на районному святі з нагоди Дня молоді.

Контактний телефон 5-40-33

 

 

ПРО ПРИПИНЕННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ

З РОСІЙСЬКИМ КАПІТАЛОМ

 

На виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15.03.2017 Ради національної безпеки і оборони України

«Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»,

затвердженого Указом Президента України від 15.03.2017 №63,

 

з 01 квітня 2017 року Пенсійний фонд України

призупиняє фінансування таких банків:

ПАТ “Сбербанк”

ПАТ “ВіЕс Банк”

ПАТ “Акціонерний комерційний

промислово-інвестиційний банк”

ПАТ “ВТБ БАНК”.

 

Враховуючи зазначене виплата пенсії пенсіонерам, які обслуговувались у вищезазначених банках,

з квітня 2017 року буде здійснюватись через підприємство поштового зв’язку.

 

В разі бажання пенсіонера отримувати пенсію через банківську установу йому потрібно відкрити

картковий рахунок в банківській установі та надати заяву до Пенсійного фонду.

 

Управління Пенсійного фонду України

у Білоцерківському районі Київської області

 

 

До уваги громадськості!

  Доводимо до вашого відома про можливість участі у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», який реалізується за ініціативи Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект реалізується з січня 2017 року до липня 2018 року.

Мета проекту: інтеграція та об'єднання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад шляхом соціальної згуртованості населення, зменшення напруги у громадах,розширення засобів для існування внутрішньо переміщених осіб.

Завдання проекту:

  • залучити широке коло членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) До участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади;

  • розширити спектр соціальних послуг для населення громади за місцем проживання;

  • розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

 

Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті МОМ: http://www.iom.org.ua/ua/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ua1-2017-012. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань можна звертатися до контактної особи від Міжнародної організації з міграції Анни Єрьоміної за телефоном 044-568-50-15.

 

КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ РЕКОМЕНДУЄ:

Постановою Кабінету Міністрів України № 70 від 31.01.2007 р. затверджено Порядок реєстрації та подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, в яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

У відповідності до положень Постановою Кабінету Міністрів України № 70 від 31.01.2007 р. роботодавці реєструються у відділеннях Фонду за місцем їх державної реєстрації як юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців.

Для реєстрації роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) відділенню Фонду відповідну заяву за формою, що затверджується Мінпраці (Форма № 1).

Новостворені роботодавці та підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, збільшилася до восьми і більше осіб, реєструються у відділенні Фонду до 1 лютого року, що настає за роком створення або збільшення кількості працюючих.

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані, за формою, затвердженою Мінпраці (Форма 10-III).

Просимо направляти заявки про реєстрацію та звіт за формою 10-III на адресу Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів : 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб. 409.

Довідки за тел. 044-425-50-14, 044-425-81-23

 

 

 

В районі працює “гаряча лінія”

з питань надання житлових субсидій

З метою надання білоцерківцям консультацій з питань процедури отримання та розміру житлових субсидій, в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрації створена та функціонує “гаряча” телефонна лінія.

Так, надання соцпрацівниками роз’яснень з питань призначення житлових субсидій здійснюється щоденно (в робочі дні) з 08.00 до 17.00 години за номером 39-09-42. В разі виникнення питання звертайтеся за вищевказаним номером.

 

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер