• Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Колодія величаємо – весну зустрічаємо!
 • Переможці конкурсу юних журналістів

День соборності України у навчальних закладах району

Щороку 22 січня український народ відзначає День Соборності Ураїни. З нагоди відзначення цієї важливої дати у загальноосвітніх навчальних закладах Білоцерківського району було проведено  ряд  заходів виховного, інформаційного та просвітницького спрямування: історичні уроки, усні журнали, виступи агіт-бригад «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави”, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна», дослідження проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні в історичних секціях шкільних наукових товариств, тематичні конференції, круглі столи, присвячені історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні. Організовані тематичні виставки у шкільних бібліотеках та музеях,  випуск шкільних газет «Історичне значення Акту Злуки українських земель», «Історія української державності».

Детальніше...
 

Загони територіальної оборони Білоцерківщини взяли участь у всеукраїнському стрілецькому дні

Цими вихідними на базі Великополовецького навчального полігону відбулися практичні заняття з вогневої підготовки в рамках проведення Єдиного всеукраїнського стрілецького дня. Метою таких заходів є поглиблення теоретичних знань та відновлення практичних навичок військовозобов’язаних у поводженні зі зброєю. Також були проведені навчання по наданню першої медичної допомоги у польових умовах. В числі учасників - особовий склад загонів територіальної оборони з 11 районів Київщини, в тому числі з Білоцерківського району.

До проведення навчань долучилися начальник територіальної оборони району, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, перший заступник голови адміністрації Юрій Савчук, головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Тетяна Бойко, заступник військового комісару Білоцерківського ОМВК Олександр Бадолян.

Детальніше...
 

Робоча нарада у голови адміністрації –

визначено головні пріоритети розвитку

23 січня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур провів робочу нараду за участю голови районної ради Віталія Гринчука, першого заступника голови адміністрації Юрія Савчука, керівника апарату адміністрації Ольги Кучер, начальників відділів, управлінь, структурних підрозділів районної державної адміністрації з актуальних питань життєдіяльності району. Першим завданням голова адміністрації означив ґрунтовне опрацювання програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік. «В даному програмному документі ми повинні сформулювати чітке бачення стратегічного розвитку району, визначити які напрями будуть фінансуватися з районного бюджету, які з бюджету територіальних громад, обов’язково має враховуватися співфінансування з обласного та державного бюджетів. Важливий момент – програма має бути написана в руслі тих стратегічних завдань, які ставить перед нами, як органом виконавчої влади, Президент України Петро Порошенко та голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Це не має бути набір статистичних даних чи декларативних завдань, а документ, де чітко, лаконічно та зрозуміло прописані головні завдання розвитку району на поточний рік», - підкреслив Геннадій Васильович.

Детальніше...
 

На Білоцерківщині поновився відкритий чемпіонат з футзалу

Днями, після новорічно-різдвяних канікул, поновився відкритий чемпіонат Білоцерківщини з футзалу. У шостому турі, першими в новому році, на паркет вийшли гравці команди з Пархомівки та місцеві футболісти команди «Контракт-61». Формально фаворитом у цій зустрічі вважались спортсмени з Білої Церкви, але гра показала протилежне. З перших хвилин зустрічі гості почали активні атакуючі дії біля воріт суперника, які увінчалися взяттям воріт на 5 хвилині матчу. Результативною атакою відзначився Руслан Дьока. Всі спроби виправити ситуацію з боку господарів зводились нанівець надійними діями в обороні суперників, які до перерви, доречі, зуміли подвоїти рахунок.

Детальніше...
 

В єдності наша сила!

Під таким гаслом в районі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності. Зокрема, 20 січня у селі Фурси  біля  пам’ятного знака Кобзарю, розмішеного на центральній площі села відбувся пам"ятний мітинг. Участь у заходах взяли голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, заступники голови адміністрації Юрій Савчук та Юлія Устич, керівник апарату адміністрації Ольга Кучер, голова Фурсівської сільської ради Микола Фурсенко, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів адміністрації, учні Фурсівської загальноосвітньої школи, жителі села. 

«Свобода, незалежність, соборність - це ті цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Ми маємо робити все належне для їх зміцнення, адже на них збудовано фундамент нашої держави. Так, зараз ми переживаємо непрості часи. Але, можливо, самі ці випробування, через які зараз наша країна героїчно проходить, і дали нам можливість по іншому подивитися на самих себе, на країну, на суть і значення незалежності та соборності. Цей день, то нагадування усім нам про те, що сила нашої країни – в єдності українських територій та її мужніх захисниках, які не шкодують власне життя заради незалежності нашої Батьківщини. Ми пишаємося патріотами, які нині захищають цілісність і соборність нашої держави, проявляють патріотизм і надзвичайну мужність», - з такими словами до присутніх звернувся голова адміністрації Геннадій Джегур.

Детальніше...
 
Більше статей...
 • 22 січня – День Соборності України
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 18 з 371

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер