• Відкриття центрального районного стадіону
    Відкриття центрального районного стадіону
  • Відкриття центрального районного стадіону
    Відкриття центрального районного стадіону
  • Відкриття центрального районного стадіону
    Відкриття центрального районного стадіону
  • Відкриття центрального районного стадіону
    Відкриття центрального районного стадіону
  • Олімпійський тиждень у Білоцерківському районі об’єднав близько 6 тисяч осіб
    Олімпійський тиждень у Білоцерківському районі об’єднав близько 6 тисяч осіб
  • У закладах освіти відбулися спортивно-масові заходи в рамках Олімпійського тижня
    У закладах освіти відбулися спортивно-масові заходи в рамках Олімпійського тижня
  • VІІІ відкриті сільські ігри Білоцерківщини
    VІІІ відкриті сільські ігри Білоцерківщини
  • VІІІ відкриті сільські ігри Білоцерківщини
    VІІІ відкриті сільські ігри Білоцерківщини
  • VІІІ відкриті сільські ігри Білоцерківщини
    VІІІ відкриті сільські ігри Білоцерківщини
  • Збірна команда державних службовців району виборола третє місце у змаганнях з міні-футболу
    Збірна команда державних службовців району виборола третє місце у змаганнях з міні-футболу
  • Переможці змагань з волейболу на VІІІ відкритих сільських іграх Білоцерківщини
    Переможці змагань з волейболу на VІІІ відкритих сільських іграх Білоцерківщини
  • В. Корольков з Малої Вільшанки – один з найстарших учасників VІІІ відкритих сільських ігор Білоцерківщини
    В. Корольков з Малої Вільшанки – один з найстарших учасників VІІІ відкритих сільських ігор Білоцерківщини
  • День партизанської слави
    День партизанської слави
  • День партизанської слави
    День партизанської слави

24 травня 2013 року пролунав останній дзвоник для школярів Білоцерківського району. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Для випускників 9 та 11 класів попереду відповідальний період-Державна підсумкова атестація. Випускників, учителів та їх батьків прийшли привітати почесні гості: Немна А.Я, голова Білоцерківської райдержадміністрації, Бачинська В.П., заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації, Кравченко О.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації та ін.. Випускників НВК «Узинська гімназія» вітала проректор з науково-методичної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Бачинська Є.М..

Тож побажаємо випускникам Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин!

Щасти вам у всьому! В добру путь!

 

 

Пролунав останній дзвоник


Шкільні роки — це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті кожної людини. Іншої такої не буде, бо життя дає кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги, через які не кожному переступити, яких не всім здолати, а школа — це той час, коли все легко, все можливо. Сьогодні 24 травня школярі, батьки та вчителі Білоцерківщини зібралися на святкових лінійках, адже цього дня пролунає останній дзвоник для школярів. Ззакінчиться навчання і розпочнуться літні канікули, а для випускників настане час іспитів.

Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна привітав учнів Фурсівської школи закінченням навчального року: «Дорогі школярі, шановні випускники, нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, де ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності». Випускникам очільник району побажав успішно скласти випускні та вступні іспити, не помилитися у виборі професії, стати гідними громадянами незалежної України. Також з вітальним словом виступив директор школи та сільський голова с. Фурси.

Цього ж дня начальники відділів та управлінь районної державної адмініcтрації побували у сільських школах, де привітали школярів із закінченням навчального року й побажали, щоб знання, які учні отримали в школі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків, допомогли досягти омріяних вершин у майбутній діяльності.

 

Білоцерківська Січ” святкує своє 10-річчя

Десять років тому на Білоцерківщині почали відроджувати козацтво. Першим кроком було створення на базі місцевого аеродрому “Пілот” козацької ескадрилії.

Основу козацького полку складає домобудівний комбінат.

У 2003 році на базі полку виникла Білоцерківська Січ, яка згодом була перереєстрована у міжнародну громадську організацію “Білоцерківська Січ”. Відтоді у складі Січі є представники Росії та Канади — вони вихідці з України.

Наразі Січ складається з трьох підрозділів — полку домобудівників, особливого районного полку та полку студентів Білоцерківського Національного аграрного університету. Це найпотужніша козацька структура в Україні.

Детальніше...
 

Візит делегації Ростовської області на Білоцерківщину


23 травня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Немна А.Я. зустрів офіційну делегацію Ростовської області, які приймають участь у Саміті керівників регіонів-партнерів Київської області «Інтеграція і партнерство» 22-23 травня 2013 року.

У складі делегації: Вартанян Дживан Хоренович – заступник губернатора Ростовської області – міністр транспорту; Левченко Олександр Олексійович – міністр економічного розвитку Ростовської області; Бевзюк Валерій Миколайович – голова Азовського району Ростовської області; Журавльов Ігор Анатолійович – начальник відділу міжнародного співробітництва управління міжнародної співпраці і зовнішньоекономічної діяльності міністерства економічного розвитку Ростовської області.

Детальніше...
 

1025 річчю хрещення Русі присвячується


22 травня перший заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Гринчук Віталій Юрійович, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин відвідали парафію святителя Миколая у с. Малій Вільшанці, станції «Селекційна» Білоцерківського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Андрій Романів.

На Літургії були присутні: сільський голова Шевченко Володимир Олексійович, керівник Білоцерківської дослідно-селекційної станції інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків національної академії аграрних наук України Бузинний Микола Володимирович, жителі села та гості.

На церковному подвір’ї перед храмом, що будується на честь святителя Миколая, перед початком Божественної літургії владика освятив накупольний хрест для нового храму.

Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, священики Білоцерківського, Узинського, Сквирського та Рокитнянського благочинь.

Після Літургії відбувся хресний хід та вручення церковних нагород благодійникам і меценатам храму.

Далі владика разом із духовенством та керівником селекційної станції відвідали могилу Коломієць Ольги Кирилівни – місцевої жительки, видатної селекціонерки, яка вивела високоякісний однонасінний сорт цукрових буряків, де звершили заупокійну молитву.

Потім відвідали приміщення селекційної станції, оглянули виставку зернових та технічних культур, а також мали спілкування з керівником інституту.

 

Свято вишиванки


Вишиванка – це наша національна гордість. Іще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я і краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Аби зберегти славні українські традиції, у Шкарівській загальноосвітній школі 22 травня було проведено свято вишиванки. На ньому були присутні: заступник голови Білоцерківської РДА Бачинська В.П.,сільський голова Бондар А.Г., начальник Білоцерківського відділу освіти молоді та спорту Кравченко О.П., начальник фінансового управління Білоцерківської РДА Титаренко А.О., начальник пенсійного фонду Білоцерківського району Бутко К.В., директор Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Литвин З.Ф.

На святі учні, гості, мешканці села ознайомилися з історією української вишивки. Розпочався захід святковим концертом. по закінченню концертної програми школярі та гості могли скуштувати справжні українські вареники та млинці.

Усі бажаючі мали змогу відвідати майстер – класи: «Вишивка», «Різьба по дереву», «Випалювання» та багато інших, навчилися грати на народних музичних інструментах. Проводилися народні ігри та забави.

 

На Білоцерківщині обговорюється проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

23 травня Валентина Бачинська - заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Світланою Довгань зустрілися з громадою села Мала Антонівка з метою обговорення та роз’яснення концепції реформи місцевого самоврядування.

Потім Валентина Петрівна спільно з Оксаною Молочиною начальником загального відділу райдержадміністрації роз’яснювали концепцію реформування у селі Шкарівка.

Пройшли бурхливі обговорення, було висловлено ряд думок, пропозицій та зауважень.

 

Відділ правової роботи Держфінінспекції в Київській області консультує

Одним з напрямів роботи Державної фінансової інспекції в Київській області - є вжиття заходів щодо притягнення до адміністративної відповідальності порушників фінансового та бюджетного законодавства, законодавства про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти а також порушення умов видачі векселів. Крім того, у відповідності до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Держфінінспекція в Київській області, як орган, що здійснює розгляд окремо визначених справ про адміністративні правопорушення, має вживати відповідних заходів щодо недопущення їх у подальшому. Так, у відповідності ст.ст.234-1, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( далі – КУпАП), посадові особи Державної фінансової інспекції в Київській області, мають право складати протоколи відносно посадових осіб об’єктів контролю, якими допущено адміністративні правопорушення, відповідальність за які визначена ст.ст.164-2 «Порушення законодавства з фінансових питань», 166-6 «Порушення порядку припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця», 163-12 «Порушення умов видачі векселів», 164-12 «Порушення бюджетного законодавства», 164-14 «Порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти» КУпАП. Повноваження щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення за ст.ст.164-2,166-6 КУпАП належать керівнику та заступникам керівника Держфінінспекції в Київській області.

Повноваження щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення за ст.ст.164-12,164-14 КУпАП належать судам загальної юрисдикції.

Протягом січня – квітня 2013 року, посадовими особами Держфінінспекції в Київській області складено 172 протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 164-2 КУпАП; 9 протоколів про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 164-12 КУпАП; 20 протоколів про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 164-2 КУпАП.

Протоколи за ст.ст.166-6 та 163-12 КУпАП не складались.

За результатами розгляду матеріалів справ про адміністративні правопорушення, посадовими особами Держфінінспекції в Київській області прийнято рішення про притягнення осіб до адміністративної відповідальності та накладення штрафів у 236 випадках на загальну суму 37,8 тис грн, та судами Київської області і міста Києва прийнято рішення про притягнення осіб до адміністративної відповідальності та накладення штрафів у 5 випадках – за ст.164-12 КУпАП на суму 3,2 тис грн, у 5 випадках за ст.164-14 КУпАП на суму 41,4 тис грн.

Найбільш типовими порушеннями, що допускаються посадовими особами об’єктів контролю є порушення законодавства з фінансових питань, відповідальність за які визначена ст.164-2 КУпАП.

Слід зазначити, що із загальної кількості осіб, притягнутих до відповідальності (236), 19 – керівники об’єктів контролю чи їх заступники; 40 - головні бухгалтера об’єктів контролю (чи їх заступники); інші – спеціалісти, які відповідальні за ведення бухгалтерського обліку або за складання (підписання) первинних облікових документів, що містять недостовірні дані.

Важливим є те, що Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996, визначено міру відповідальності за порушення законодавства, що регулює здійснення бухгалтерського обліку та фінансової звітності як головних бухгалтерів, так і керівників підприємств, установ та організацій, а тому, відповідальність можуть нести обидві зазначені особи.

Враховуючи викладене, з метою уникнення непорозумінь, Державна фінансова інспекція в Київській області закликає всіх керівників та інших посадових осіб неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства з вищезгаданих питань.

 

На Білоцерківщині обговорюється проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

22 травня Валентина Бачинська - заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації зустрілася з громадою села Коженики з метою обговорення та роз’яснення концепції реформи місцевого самоврядування.

Цього ж дня Руслан Шовкопляс - керівник апарату РДА спільно із Світланою Юсуповою - заступником керівника апарату-начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації провели роз’яснювальну роботу у селі Вільна Тарасівка.

Пройшли обговорення, було висловлено ряд думок, пропозицій та зауважень.

  

 

22 квітня в Україні вшановують пам'ять Великого Кобзаря, прах якого було поховано на Чернечій горі біля Канева

Він помер у Петербурзі, але, як і заповідав, спочив на Дніпрових кручах. Поета не стало 10 березня (26 лютого) 1861 року. На третій день він був похований на Смоленському цвинтарі. Віддати останню шану Великому Кобзарю прийшли Достоєвський, Лєсков, Салтиков-Щедрін, Тургенєв, Некрасов, представники української, польської, грецької громад Санкт-Петербурга. Ще в день смерті Тараса Шевченка його друзі - художник Григорій Честахівський, брати-літератори Михайло та Олександр Лазаревські - вирішили виконати волю поета і поховати його в Україні, адже передсмертними словами 47-річного Шевченка були: "До Канева...".

Невдовзі українська громада міста домоглася дозволу царської влади на перепоховання поета. Супроводжували труну Кобзаря Олександр Лазаревський і Григорій Честахівський. 27 квітня вони прибули до Москви, де труну поета встановили в Тихонівській церкві. Прощатися з Кобзарем прийшли не лише українці, а й росіяни. В Україну труну везли кіньми. 18 травня домовину з прахом Шевченка було доправлено до Києва. На київському ланцюговому мосту труну Шевченка до самої церкви Різдва Христового на Подолі несли студенти Київського університету. Труна перебувала в церкві до 20 травня, а вранці на руках її понесли до пароплава "Кременчуг", який узяв курс на Канів.

Прощання з поетом відбувалося в Успенському соборі в Каневі.

22 травня після богослужіння прах Шевченка було поховано на Чернечій горі біля Канева - в місці, яке відповідало його "Заповіту". Незабаром могила Шевченка перетворилася на місце паломництва українців, а Чернеча гора отримала назву Тарасової.

Щороку у травневі дні біля могили поета в Каневі проходять богослужіння, сюди звідусіль їдуть люди вклонитися Кобзареві.

Детальніше...
 

На Білоцерківщині обговорюється проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

21 травня Валентина Бачинська - заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації спільно з начальником відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату РДА Світланою Бойко, директором Білоцерківського райцентру для сім’ї, дітей та молоді Сергієм Маркіним зустрілися з громадою сіл Острійки та Блощенці для обговорення та роз’яснення концепції реформи місцевого самоврядування. Адже концепція в жодному разі не повинна бути нав'язана зверху, саме тому керівництво району проводить предметне, масштабне її обговорення.

У ході зустрічі Валентина Петрівна наголосила, що головною метою концепції є те, щоб органи самоврядування стали фундаментом народовладдя, помічником у вирішенні повсякденних проблем територіальних громад.

Перший заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Віталій Гринчук спільно з заступником начальника управління економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Тетяною Криворучко провели відповідну роботу з громадою села Яблунівка.

Пройшли щирі і бурхливі обговорення, було висловлено ряд думок, пропозицій та зауважень.

 

  

Переможці та призери першості Білоцерківщини з футзалу отримали нагороди

Днями у приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації пройшло нагородження переможців та призерів першості Білоцерківщини з футзалу (міні-футболу) та учасників VI сільських ігор Білоцерківщини.

З урочистим дійством присутніх привітав президент Білоцерківської районної федерації футболу Г.Прищепчук, який висловив подяку та нагородив кращих тренерів команд, зокрема М.Швидуна, який 40 років свого життя присвятив спорту, та С.Ковальчука, під керівництвом якого команда с. Шкарівка виборола перемогу у вищих лігах першості району та Білої Церкви. Під гучні оплески заслужені нагороди отримали також найкращі футбольні клуби – «Гайок»; команда Залізничного селища; команда м. Узина та футбольний клуб «Шкарівка».

Керівник апарату Білоцерківської райдержадміністрації Р. Шовкопляс, звертаючись із вітальним словом до спортсменів, відмітив, що Білоцерківська районна федерація футболу є професійною платформою для підготовки спортсменів, а молоді спортсмени – еліта Білоцерківщини, яка продовжуватиме традиції як у спорті, так і в різних галузях господарства.

«Незалежно від результатів гри, ви завжди будете переможцями – у своєму здоров’ї, спілкування, вихованні», - наголосив Руслан Петрович.

Трійка призерів VI сільських ігор Білоцерківщини з футзалу виглядає таким чином: бронзові нагороди дісталися команді із с. Острійки, срібло здобула команда «Юта-Зіон» із с.Трушки, а золото виборола команда із с. Шкарівка.

Нагороди отримали також переможці VI сільських ігор Білоцерківщини з волейболу, а саме «бронзова» нагорода дісталася команді із с. Матюші, срібло здобули шкарівчани, а золота нагорода знайшла переможця в селищі Піщане.

Бронзовим призером першості Білоцерківщини з футзалу в першій лізі сезону 2012-2013 рр. стала команда «Бастіон-Інтер-Агро-Сервіс» (Біла Церква), срібним названо команду «Фаворит» (Біла Церква), золотим – команду «Агроінвест» (Узин).

Серед переможців першості Білоцерківщини з футзалу у вищій лізі бронзовим призером стала команда «Контракт» (Біла Церква), срібним – «Меблі-Сіті» (Біла Церква), золото здобула команда «Граніт» із с.Шкарівка.

Тож, вітаємо переможців та зичимо нових спортивних досягнень!

 
Більше статей...
  • Анатолій Присяжнюк: «Відродження культурної інфраструктури села – стратегічне завдання держави»
« ПочатокПопередня321322323324325326327328329330НаступнаКінець »

Сторінка 325 з 347

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер