• Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
  Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
 • Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
  Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
 • Відкрита першість району з футзалу
 • Відкрита першість району з футзалу
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською

«Дзвенить струмочком рідна мова»


Під такою назвою в Узинській міській бібліотеці для дітей відбулося свято присвячене Міжнародному дню рідної мови. До бібліотеки завітали учні 2 - го класу, яким запропоновано матеріали з історії заснування свята та цікаву вікторину. Діти підготували вірші, прислів’я , приказки про мову, пісні.

Свято під назвою «Квітни мово зірницями слова», відбулося в центральній районній бібліотеці. У бібліотеках району розгорнуто книжкові виставки, тематичні полиці , які висвітлюють значення мови в суспільстві та історії народу.

 

Оперативна нарада

25 лютого перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Віталій Гринчук провів оперативну нарада за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, розглядалися питання про підсумки роботи відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за 2012 рік проінформувала Тупота Лариса Володимирівна начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації; про результати виконання районної програми “Розвиток донорства крові та її компонентів на 2009 — 2012 роки” доповів Лопот Олександр Андрійович головний лікар району

 

Прес-конференція


25 лютого голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна, провів виїзну прес-конференцію для засобів масової інформації, у селі Матюші на ТОВ агрофірма «Матюші».

У ході прес-конференції було підведено підсумки роботи агропромислового комплексу за 2012 рік. Зокрема Андрій Якович зазначив, що сільськогосподарськими виробниками Білоцерківщини завершено ще один маркетинговий рік та підведені підсумки роботи. Очільник району відмітити, що 2012 рік видався вдалим. На підтвердження цьому навів такі основні показники:

Детальніше...
 

Пленарне засідання двадцять третьої сесії

Білоцерківської районної ради шостого скликання

22 лютого голова Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немна взяв участь у засіданні сесії районної ради. На засіданні було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема: про затвердження звіту про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 2012 рік; про заслуховування звіту Білоцерківської райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району на 2012 рік; про заслуховування звіту Білоцерківської райдержадміністрації про виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату Білоцерківського району на 2010-2012 роки; про заслуховування звіту Білоцерківської райдержадміністрації про виконання Програми розвитку малого підприємництва в Білоцерківському районі на 2011-2012 роки.

 

Засідання колегії
21 лютого відбулося засідання колегії райдержадміністрації, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, промислових та переробних підприємств, голів місцевих рад району, засобів масової інформації. У роботі колегії взяв участь директор Київського обласного центру зайнятості Якобінчук В.І. На колегії було розглянуто ряд важливих питань, зокрема: 1. Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району за 2012 рік (Доповідач: Гринчук Віталій Юрійович-перший заступник голови райдержадміністрації); 2. Звіт про виконання районного та місцевих бюджетів в Білоцерківському районі за 2012 рік (Доповідач: Титаренко Анатолій Олексійович-начальник фінансового управління райдержадміністрації); 3.Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах, організаціях Білоцерківського району та поліпшення контролю за викорис­танням державного майна і фінансових ресурсів (Доповідач: Репецька Людмила Григорівна-начальник Білоцерківської об'єднаної державної фінансової інспекції; 4.Звіт про виконання у 2012 році Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2010-2012 роки (Доповідач: Бондар Богдан Анатолійович-начальник управління економіки райдержадміністрації); 5.Про підсумки виконання у 2012 році Програми розвитку промисловості Білоцерківського району на 2010-2015 роки (Доповідач: Бондар Богдан Анатолійович-начальник управління економіки райдержадміністрації); 6.Про підсумки виконання у 2012 році Програми розвитку малого підприємництва Білоцерківському районі на 2011-2012 роки (Доповідач: Бондар Богдан Анатолійович-начальник управління економіки райдержадміністрації).
 
Засідання ради з питань координації боротьби з корупцією


21 лютого голова райдержадміністрації А.Немна провів засідання ради з питань координації боротьби з корупцією та організованою злочинністю при Білоцерківській райдержадміністрації. У роботі засідання взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів, голови місцевих рад району. На розгляд було винесено ряд питань, а саме: Методичні рекомендації щодо заборони і обмежень для державних службовців згідно із Законом України “Про засади запобігання та протидії корупції” проінформував Маценко О.Д.-головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації; “Про адміністративні правопорушення та відповідальність за їх вчинення” ознайомив Сусол С.В.-інспектор юридичного відділу апарату райдержадміністрації; “Про кримінальну відповідальність, передбачену за корупційні діяння” роз'яснив Римар М.О.-прокурор Білоцерківського району; Шовкопляс Р.П.-керівник апарату райдержадміністрації ознайомив присутніх із державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки; “Про заходи виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень до 2015 року” проінформував Ящук В.Г.-заступник начальника міського відділу-начальник міліції громадської безпеки Білоцерківського міського відділу(з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) ГУ МВС України в Київській області; З Планом роботи ради ознайомила Бойко Т.О.-головний спеціаліст з питань мобілізаційної, оборонної роботи.

 
Урочисте зібрання з нагоди Дня захисника вітчизни

До Дня захисника Вітчизни

21 лютого голова Білоцерківської райдержадміністрації Немна А.Я. взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня захисника Вітчизни, яке відбулося в будинку культури м. Узин Білоцерківського району. Присутнім на святі ветеранам Немна А.Я. вручив подяки та квіти. Також привітали ветеранів голова районної ради Олійник В.П., Узинський міський голова Охріменко О.Г., помічник депутата ВРУ О.Кацуби Токарєв О.Б., він привітав ветеранів та вручив Узинській міській організації ветеранів збройних сил України матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень.
Після офіційних привітань для присутніх відбувся святковий концерт.


Заходи з нагоди Дня захисника Вітчизни розпочались на Білоцерківщині ще з 11 лютого. Творчий колектив “Ташакар” районної спілки воїнів – афганців та ветерани Великої Вітчизняної війни проводять зустрічі та концерти у загальноосвітніх навчальних закладах району. Голова районної організації ветеранів, учасник бойових дій в Афганістані Рудий В.В. об'єднав навколо себе своїх побратимів. У них спільні спогади про жахіття війни, переживання, віра у силу солдатської дружби. Свої почуття вони передають через співочу творчість.
У переповнених залах загальноосвітніх шкіл їх радо вітали учні, ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти, члени їх родин, молодь, представники влади, громадських організацій.

 

Колегія відділу освіти

20 лютого 2013 року відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів, за участю Бачинської В.П., заступника голови Білоцерківської райдержадміністрації. На нараді були присутні директори загальноосвітніх закладів району, завідуючі дошкільними навчальними закладами, директори позашкільних навчальних закладів.

На повістку денну були винесені такі питання:Про проведення державної атестації навчальних закладів району в 2013 році (Гетьман О.А.,спеціаліст відділу освіти); стан дитячого травматизму в закладах освіти у 2012 році (Однорог О.П., методист РМК); Про поліпшення профорієнтаційної роботи у школах району (Горохова Л.Я., методист РМК); Про заходи на виконання Рішення Президента України про оголошення 2013 року Роком фізичного здоров’я та екології, Указу Президента України №756/2012 про оголошення 2013 року Роком дитячої творчості (Горохова Л.Я., методист РМК); Про відзначення 90-ї річниці створення Білоцерківського району(Горохова Л.Я., методист РМК); Про дотримання педагогічної етики, норм загальнолюдської моралі та поваги гідності дитини та її батьків (Бойко Л.Я., методист РМК); Про підсумки аналізу організації навчально-виховного процесу у старших групах дошкільних навчальних закладів та 1-х класах ЗНЗ (Бойко Л.Я., методист РМК); Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2012/2013 навчальному році. Лист МОН молодьспорт № 1/9-92 від 08.02.13 року (Гвоздкова І.С., методист РМК).

 

До дня захисника Вітчизни присвячується

У школах району, зокрема сіл Сухоліси, Чепеліївки, Томилівки, Острійки пройшли зустрічі ветеранів Збройних Сил України з учнями з нагоди Дня захисника Вітчизни. Зустрічі організували члени ветеранських організацій А.Герус та В.Петрусь.

 

Засідання

20 лютого у приміщенні районної державної адміністрації голова районної профспілкової організації працівників державних установ В.Крикун провела засідання комісії Білоцерківської районної профспілкової організації працівників державних установ про розподіл обов’язків та затвердження плану роботи на І півріччя.

 

 
Більше статей...
 • 19.02.2013
« ПочатокПопередня351352353354355356357358359360НаступнаКінець »

Сторінка 358 з 365

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер