Розпочато прийом документів за бюджетною програмою

Розпочато прийом документів за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам», яку адмініструє Український державний фонд підтримки фермерських господарств

«Ми запрошуємо фермерів подавати заявки. Для зручності на сайті Укрдержфонду (udf.gov.ua) ми розробили зручний інтерфейс, де є вся інформація, що стосується подачі документів: від контактів до зразків документів. Безумовно, сума яка була минулого року закладена  на цей рік є незначною, проте наголошую, що Уряд подав пропозиції на наступний рік в розмірі 5,5 млрд. грн. Новаціями цього року, які реалізовуються в рамках стратегії «3+5»  є збільшення розміру підтримки з 250 тис. грн. до 500 тис. грн, збільшення терміну прийому заявок від фермерських господарств з 15 до 30 днів. Пріоритет надаватиметься  фермерам, які обробляють не більше 500 гектарів, здійснюють закладення багаторічних насаджень, виробляють органічну продукцію.» - повідомив Міністр аграрної політики  Т.Кутовий.

«Також ключовим для нас є мінімізація корупційних ризиків, тому  при розподілі коштів ми тісно співпрацюємо з громадськими організаціями, зокрема, цього року в регіональних комісіях Асоціація фермерів та приватних землевласників матиме п’ять представників, а всеукраїнська комісія складатиметься з представників ВГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», ГС «Аграрний союз України», ВГО «Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів», Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України та Федерації органічного руху України. Тобто, по суті, при прийнятті рішень кому надати допомогу, громадськість матиме більшість голосів» - додав Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики

 

Програма «Державна підтримки галузі тваринництва»

1Включає кілька напрямків, зокрема, спеціальну бюджетну дотацію фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби. Виплачується в розмірі

250грн. за голову – за молодняк віком від 3 до 6 місяців;

500 грн. за голову - за молодняк віком від 6 до 9 місяців;

750 грн. за голову - за молодняк віком від 9 до 12 місяців;

1000 грн. за голову - за молодняк віком від 12 до 15 місяців;

 

Які потрібно документи й куди їх подати.

Для отримання дотації фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства сільським, селищним чи міським радам наступний перелік документів:

  • паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів,

  • а вразі утримання 10 і більше голів молодняку – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

  • паспорта особи;

  • довідки про відкриття рахунка в банку;

  • документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків ( особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це, відповідний орган державної податкової служби пред’являють відмітку в паспорті ).

2. Часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння корів вітчизняного виробництва.

Хто на них може розраховувати, за яких умов та на яку суму?

Ця виплата передбачена для фізичних осіб на закупівлю установки індивідуального доїнні корів вітчизняного виробництва і здійснюється в межах фактичних витрат за умови утримання у своєму господарстві не менше трьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, але не більше 5000 грн. за одиницю.

Які потрібно документи й куди їх подати.

Для отримання коштів необхідно подати до управління агропромислового розвитку наступні документи:

  • довідку, видану сільською, селищною, міською радою, про кількість корів;

  • копії паспортів великої рогатої худоби та ветеринарних карток до таких паспортів;

  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

  • копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння;

  • копії паспорта особи й довідки про відкриття поточного рахунку в банку та та документа , що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

3. Бюджетна дотація фізичним особам, фізичним особам – членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та подані на забій і переробку суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) переробні потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині(крім свиноматок та кнурів).

Дано дотація виплачується за умови вирощування тварин у власних господарствах не менше трьох місяців до моменту продажу на забій. За кілограм при прийнятої живої ваги селянин може отримати :

  • 2,5 грн. за молодняк великої рогатої худоби живою масою не менше 330 кг;

  • 1,5 грн. за свиней (крім свиноматок і кнурів)живою масою від 150 кг.

Які потрібно документи й куди їх подати?

Необхідно подати сільським, селищним чи міським радам (за місцезнаходженням господарства) щомісяця до 1 числа такі документи:

 

Для фермерських господарств:

  • один примірник приймальних квитанцій (форма ПК-1 або ПК-1УКС), виданих суб’єктами господарювання , які мають власні (орендовані) переробні потужності для забою тварин;

  • копію довідки про включення до ЄДРПУ;

  • копію довідки або договору про відкриття поточного рахунку в банку;

  • оформлені в установленому порядку для : молодняку ВРХ - копію відомості переміщення тварин; свиней (окрім свиноматок та кнурів);

  • копію реєстраційного свідоцтва свиней(для суб’єктів господарювання)(відомість переміщення);

Для фізичних осіб, осіб – членів виробничих або обслуговуючих кооперативів:

  • один примірник приймальних квитанцій (форма ПК-2 або ПК-2УКС), виданих суб’єктами господарювання , які мають власні (орендовані) переробні потужності для забою тварин;

  • оформлені в установленому порядку для : молодняку ВРХ - копію відомості переміщення тварин; свиней (окрім свиноматок та кнурів);

  • копію реєстраційного свідоцтва свиней(для не господарюючих суб’єктів)

  • копії паспорта особи й довідки про відкриття поточного рахунку в банку та та документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Детальніші консультації щодо участі в програмах підтримки АПК сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати в будь – який час в управлінні агропромислового розвитку Білоцерківської райдержадміністрації . Тел. 5-84-88 та 5-86-63.

 

 

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер