ПАМ’ЯТКА

щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Білоцерківській районній державній адміністрації

 

Шановні друзі!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Білоцерківській районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації:

  1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

  2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

  3. Зверніть також увагу, що перелік документів, що додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996, а отже, він є обов’язковим.

  4. Крім обов’язкових документів просимо Вам надати коротку інформацію про ІГС та делегованого представника у електронному вигляді (на диску CD): на 1 арк. формату А4, розмір шрифту - Times New Roman, 14 пт (разом із можливим розміщенням на ньому фото кандидата - за його згоди). Дана інформація буде розміщена на сайті Білоцерківській районній державній адміністрації у розділі «Громадська рада при райдержадміністрації».

  5. У випадку, якщо Ваш ІГС має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви б хотіли презентувати для ознайомлення учасникам зборів, а також засобам масової інформації, Ви можете розмістити свою інформацію на спеціальних інформаційних стендах (зарезервована площа для одного ІГС - не більше 50 х 50 см).

  6. Зверніть увагу, що матеріали для розміщення на інформаційних стендах надаються разом із заявою.

 

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за ном. - 5- 33- 47 Гончарова Наталія Григорівна

Голова ініціативної групи - Хіврич Сергій Володимирович – 097- 135-98-78

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів

громадянського суспільства по обранню громадської ради

при Білоцерківській райдержадміністрації

 

Примітка: Документи приймаються до 10 лютого 2017 р включно з 8-00 до 17-00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою:м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2 , каб. 223 ( приміщення Білоцерківської райдержадміністрації)

 

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер