• Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
  Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
 • Переможці конкурсу юних журналістів
  Переможці конкурсу юних журналістів
 • День району – свято, яке усіх єднає!
  День району – свято, яке усіх єднає!
 • День району – свято, яке усіх єднає!
  День району – свято, яке усіх єднає!
 • День району – свято, яке усіх єднає!
  День району – свято, яке усіх єднає!
 • Відкрита першість Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків
  Відкрита першість Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків
 • Відкрита першість Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків
  Відкрита першість Білоцерківщини з греко-римської боротьби серед юнаків
 • Пропуск голів місцевих рад
  Пропуск голів місцевих рад
 • Пропуск голів місцевих рад
  Пропуск голів місцевих рад
 • День народження Івана Мазепи відсвяткували на його Батьківщині
  День народження Івана Мазепи відсвяткували на його Батьківщині
 • День народження Івана Мазепи відсвяткували на його Батьківщині
  День народження Івана Мазепи відсвяткували на його Батьківщині
 • День народження Івана Мазепи відсвяткували на його Батьківщині
  День народження Івана Мазепи відсвяткували на його Батьківщині
 • Зустріч з Яною Бондар, призером ХХVІІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2017
  Зустріч з Яною Бондар, призером ХХVІІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2017
 • Зустріч з Яною Бондар, призером ХХVІІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2017
  Зустріч з Яною Бондар, призером ХХVІІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2017

У 2013 році зарплати бюджетників продовжуватимуть зростати - Президент

У 2013 році заробітні плати працівників бюджетної сфери, а також пенсії інвалідів усіх категорій зростатимуть. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час спілкування з представниками засобів масової інформації в Миколаєві.

Глава держави нагадав, що у 2012 році було ухвалене рішення щодо підвищення рівня заробітних плат працівникам бюджетної сфери, зокрема вчителям і лікарям. «До цієї ж категорії відносяться інваліди всіх рівнів», - додав він.

У 2013 році ця програма продовжує свою роботу, підкреслив Віктор Янукович. «2013 рік - не виключення. Ми не скасовували цей напрямок, і в першому кварталі вже прийнято рішення і виділені всі необхідні ресурси», - зазначив Президент.

 

ДОВІДКА

На доручення Президента Кабінет Міністрів 27 березня 2013 року ухвалив Постанову «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Згідно з документом, з 1 січня 2013 року затверджено посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки в розмірі 852 гривні. При цьому грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто в сумі 295 гривень.

Також Постановою передбачено встановлення у штатних розписах посадового окладу працівника першого тарифного розряду на рівні мінімальної заробітної плати - 1147 грн з відповідною його диференціацією до 5 тарифного розряду включно.
У цілому підвищення отримають майже 3,5 млн працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей.
Виходячи з нових розмірів посадових окладів працівників бюджетної сфери, буде здійснено перерахунок зарплат за січень-березень цього року.
Так, посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше, лікаря-терапевта вищої категорії - на 179 гривень.

Фактичне збільшення буде ще вищим з огляду на нарахування надбавок і доплат до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи - 50% тощо.

Крім того, з метою підвищення рівня мотивації до праці працівників системи екстреної медичної допомоги з 1 жовтня 2013 року їм встановлюються дві надбавки: за особливі умови праці та за особливий характер праці - у розмірі до 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) кожна. Також раз на рік їм буде виплачуватися матеріальна допомога у розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) для вирішення соціально-побутових питань.

 

Шануємо славетного земляка

Узинська земля пишається своїми земляками. Щороку 12 квітня, у Всесвітній день авіації і космонавтики, Узинська міська бібліотека для дорослих вшановує пам’ять славетного земляка, першого українського космонавта, Двічі Героя Радянського Союзу , генерала авіації Павла Романовича Поповича. Цього року в читальний зал бібліотеки були запрошені мешканці міста, читацький актив бібліотеки, депутати міської ради, бібліотечні працівники міста. Про яскраву непересічну особистість П.Поповича, про його бурхливе, насичене різноманітними подіями і враженнями життя, розповіла бібліотекар Т.В.Копитова. Бібліотекар Кузьміна С.А. представила присутнім книги П.Поповича, які є у фонді бібліотеки. Творчий захід під назвою «Син зірок і Білоцерківщини», був проведений в рамках відзначення 90 - річчя району, мета якого - вшанування земляка, що є славою і гордістю рідної землі.

 

Бібліотечні фонди публічних бібліотек – це актуально!

На початку квітня відбувся семінар бібліотечних працівників району «Управління документальним потоком публічних бібліотек: реальний стан і тенденції розвитку».

«Основою для повноцінної діяльності кожного бібліотечного закладу є документальний фонд, який відповідає сучасним потребам користувачів», - наголосила у своєму виступі директор Білоцерківської районної централізованої бібліотечної системи Зінченко Л.В.

Про шляхи формування, збереження та використання фондів бібліотек в нових економічних умовах йшлося в консультації завідувачки відділу комплектування та обробки літератури центральної районної бібліотеки О.Д.Бондар.

Цікавим та змістовним було спілкування працівників бібліотек Білоцерківщини із завідувачкою відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Київської обласної бібліотеки для дітей Наталією Василівною Остріковою.

Наталія Василівна презентувала присутнім сайт Київської обласної бібліотеки для дітей, розповіла про його наповнення, корисні посилання на електронні ресурси.

Поліна Дем`янівна Ткаченко, завідувачка сектором відділу довідково– бібліографічної та інформаційної роботи Київської обласної бібліотеки для дітей зосередила увагу слухачів на змінах і доповненнях до Об'єднаної робочої схеми таблиць бібліотечно-бібліографічної класифікації.

На практичному занятті бібліотечні працівники представили на суд колег розроблені акції-оголошення «Подаруй бібліотеці книгу», «Найкращий дарунок – книга», «Поділись радістю читання – подаруй книгу в бібліотеку» та іншими, що будуть діяти упродовж року. На зібранні обговорили цьогорічний девіз «Бібліотека – територія ідей», проголошений Українською бібліотечною асоціацією, який спонукає до творчості, інновацій.

 

Зав відділом методичної і бібліографічної роботи

центральної районної бібліотеки

Савич Л.А.

 

Оперативна нарада

15 квітня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна провів оперативну нарада за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради було обговорено актуальні питання, зокрема: про створення нових робочих місць на підприємствах Білоцерківського району проінформував Толочко Володимир Миколайович - начальник управління соціального захисту населення; про стан виконання актів та доручень вищестоящих органів влади, обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації з 01.04. по 15.04. 2013 року проінформувала Молочина Оксана Миколаївна - начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

 

Нарада

11 квітня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна взяв участь у міжвідомчій нараді органів виконавчої влади та державного контролю Київської області, керівників правоохоронних органів. На порядку денному розглядалися питання щодо стану додержання законодавства у сфері пенсійного забезпечення та стану додержання законодавства у сфері пенсійного забезпечення та оплати праці.

 

Семінар-нарада

11 квітня у селі Яблунівка на території СВК ім. Щорса пройшла семінар-нарада «Особливості проведення весняно-польових робіт в 2013 році».

Відкрив семінар-нараду голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна.

Детальніше...
 

Міжнародний День визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня щороку за рішенням Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний День визволення в’язнів фашистських концтаборів.

На Білоцерківщині цього дня вшанували людей, яким судилося пережити нелюдські тортури у фашистських таборах. Для цього була організована ціла низка заходів, якими охоплено різні вікові категорії та населені пункти регіону.

Станом на 10.04.2013 року у Білоцерківському районі проживає 5 жертв нацистських переслідувань.

Всі вони отримують пільги по житлово-комунальних послугах у розмірі 75 % їх вартості.

До Дня Перемоги, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 149, вони отримують по 745 грн.

На черзі для отримання санаторно-курортних путівок та технічних засобів реабілітації жертви нацистських переслідувань не перебувають.

У закладах культури району оформлені тематичні полиці, відкриті перегляди літератури: «Війна. Людина. Правда», «Відлуння горя і подвигу», «Вічно жива пам’ять», «Не обміліє пам’ять віку, в серцях нащадків буде жити».

Детальніше...
 
Більше статей...
« ПочатокПопередня361362363364365366367368369370НаступнаКінець »

Сторінка 365 з 380

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер
Яндекс.Метрика