• Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
  Допомога для Авдіївки від громади Білоцерківщини
 • Відкрита першість району з футзалу
  Відкрита першість району з футзалу
 • Відкрита першість району з футзалу
  Відкрита першість району з футзалу
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
  Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
  Відкритий чемпіонат з греко-римської боротьби
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
  Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
  Виїзний прийом заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Кучером
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • Пісні, опалені війною…
  Пісні, опалені війною…
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • "Наш вічний біль Афганістан"
 • Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
  Повниться білоцерківська земля любов’ю материнською
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Ідемо зиму проводжати
  Ідемо зиму проводжати
 • Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини
  Юні футзалісти змагалися за Кубок Білоцерківщини

Відбулося чергове засідання комісії

з питань захисту прав дитини при

Білоцерківській райдержадміністрації


31.01.2013 року в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Бачинська В.П., начальник служби у справах дітей Михайлюк О.І., директор БРЦСССДМ Маркін С.А., начальник кримінальної міліції у справах дітей районного відділу Білоцерківського МВ (з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району) ГУ ВМС України в Київській області Демківський О.В., заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Білоцерківської центральної районної лікарні Духновська І.І., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Толочко В.М., в.о. начальника відділу освіти Гвоздкова І.С., начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Федоренко А.А. Також були присутні: прокурор Білоцерківського району; завідуючий з виховної роботи Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу; фахівці із соціальної роботи таких населених пунктів: Томилівка, Дрозди, Мала Вільшанка; директор Фурсівського СЦСССДМ; батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу Тарнапольських, Масло, Пірожкових; прийомні батьки родин Кошових, Письменних, Слободяників, Щербинів, Тарасюків.

На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема, питання про призначення державного піклувальника над неповнолітнім; про затвердження звітів про умови утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу; соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; про визначення порядку участі батька у особистому спілкуванні з його малолітнім сином; про затвердження плану роботи комісії з питань захисту прав дитини на 2013 рік; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування.

Батькам-вихователям та прийомним батькам надані зауваження та рекомендації.

 

Нарада

30 січня у центральній районній бібліотеці відбулася нарада бібліотечних працівників «Підсумки роботи Білоцерківської районної ЦБС за 2012 рік».

 

Засідання протиепізоотичної комісії

30 січня у Білоцерківській райдержадміністрації за участю заступника голови Семцова В.І., начальника управління ветеринарної медицини в Білоцерківському районі Довгаля М.П. проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській районній державній адміністрації з порядком денним щодо профілактики занесення збудника африканської чуми свиней на територію району та поводження з відходами тваринного походження.

За 2012 рік проведено 15 засідань Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській районній державній адміністрації по питаннях заходів щодо профілактики африканської чуми свиней, введення та зняття карантинних обмежень по сказу, поводження з відходами тваринного походження.

На даний час ситуація щодо АЧС в Білоцерківському районі контрольована. В 2012 році підвищеної загибелі свиней не зафіксовано. З початку року було досліджено 5 зразків біоматеріалу на АЧС - результат негативний.

На території району станом на 01.01.2013 є 24 господарства, в яких утримується 21484 голів свиней та 12928 голів в індивідуальних господарствах населення.

За 2012 рік проведено 95 перевірок свиногосподарств за результатами яких за виявлені порушення передбачені ст. 107 КУпАП на 61 особу накладено штрафи на суму 9435 грн. з метою профілактики класичної чуми свиней державною службою ветеринарної медицини Білоцерківського району проведено щеплення проти даного захворювання 54336 голів свиней в сільськогосподарських підприємствах та 2049 індивідуальних господарствах громадян.

Станом на 01.01.2013 із 24 наявних свиногосподарств в закритому режимі працює 23 господарств. Завершуються роботи по переведенню на «закритий режим» роботи свинотоварної ферми навчального господарства БНАУ.

 

Розширене засідання районної комісії

30 січня пройшло розширене засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат за участю першого заступника голови райдержадміністрації Гринчука В.Ю., членів комісії, прокурора району.

На комісію були запрошені керівники підприємств, установ, які мають заборгованість; 8 голів сільських рад, які за січень місяць не виконали планові показники.

На комісії було розглянуто ряд питань: про стан наповнення місцевих бюджетів та виконання планових показників органами місцевого самоврядування в січні 2013 р; про стан легалізації заробітної плати найманих працівників на підприємствах району; про стан погашення підприємствами району заборгованості до пенсійного фонду та інших обов'язкових платежів; про стан погашення заборгованості підприємствами району по податку з доходів з фізичних осіб та по платі за землю.

 

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 90-річчя району

29 січня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 90-річчя району за участі голови районної ради, заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, визначилися з датою та місцем проведення заходу. Затвердили план заходів на рік. Розглянули пропозиції колег щодо запрошених гостей, делегацій співдружніх країн. Погоджено питання щодо проведення інвестиційного форуму у Білоцерківському районі. Дані доручення, визначено відповідальних та терміни виконання доручень.

 

З нагоди Дня пам'яті героїв Крут

29 січня у населених пунктах району відбулися мітинги та покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних місць, пов'язаних з історич­ним минулим українського народу, з нагоди Дня пам'яті героїв Крут. У заходах взяли участь представники територіальних громад, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

Оперативна нарада

28 січня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Немна провів оперативну нараду за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, розглядалися питання про стан виконання районної програми “Розвиток галузі тваринництва на період до 2015 року”, з даного питання проінформував Семцов Іван Михайлович, заступник голови райдержадміністрації; про стан виконання актів та доручень вищестоящих органів влади, обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації з 15.01 по 28.01. 2013 року доповів Шовкопляс Руслан Петрович, керівник апарату райдержадміністрації.

 

 

Засідання сесії районної ради

25 січня голова Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немна взяв участь у засіданні сесії районної ради. На засіданні було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема: про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 21-24Г “Про районний бюджет Білоцерківського району на 2013 рік”; про затвердження Білоцерківської районної Програми “цукровий та не цукровий діабет на 2013 рік”; про затвердження Програми підтримки розвитку регіональних засобів масової інформації Білоцерківського району на 2013 - 2015 роки.

 

Нарада

Перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Віталій Гринчук провів виїзну нараду з керівниками та спеціалістами дорожньої служби.

 

Нарада

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Бачинська провела нараду по реформуванню шкіл. На нараді було розглянуті актуальні питання щодо оптимізації навчальних закладів району.

 

Презентація романа В.Грабовського


У рамках відзначення Дня Соборності та Свободи України у Білоцерківській центральній районній бібліотеці відбулась презентація роману відомого поета, публіциста, письменника і перекладача Віктора Никаноровича Грабовського «Ніхто не живе для себе».

Завідуюча відділом обслуговування Центральної районної бібліотеки

С.В. Куштан розповіла про життєвий і творчий шлях В.Н. Грабовського.

Думками та враженнями від прочитаного ділилися бібліотекарі сіл Яблунівки, Олійникової Слободи, Матющів, Поправки, міста Узина та Центральної районної бібліотеки.

У заключному слові заслужений працівник культури України, поет і композитор А. І. Кульчицький провів своєрідну паралель між творчістю видатного українського письменника М.С. Вінграновського і творчістю

В.Н. Грабовського, відзначивши насамперед багатство художнього слова. Під час проведення заходу неодноразово підкреслювалася багатоплановість роману, прочитавши який, кожен матиме змогу долучитися до справжнього свята духовного очищення.

 
Більше статей...
« ПочатокПопередня361362363364365366367368369НаступнаКінець »

Сторінка 365 з 369

ПОШУК

ПовідомленняПовідомлення
Прийом громадянПрийом громадян
УвагаУвага
ЕнергоефективністьЕнергоефективність
Банер
Яндекс.Метрика