Канікули розпочалися змаганнями

26 березня проведена відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат, на базі Узинської ЗОШ №1.
За ІІІ місце змагалися хлопці НВК Узинської гімназії та Поправського НВО (готував команду Василь Шегда), але удача була на стороні учнів НВК Узинська гімназія, друге місце здобули хлопці Узинської ЗОШ №1 (готував команду Віктор Павлієнко), а переможцями стали юнаки Дроздівської ЗОШ (готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав Тулуман).
Серед команд дівчат за третє місце змагалися команди Узинської ЗОШ №2 та Поправського НВО, перемогу здобули спортсменки Узинської ЗОШ №2 (готував команду Сергій Сапожник), срібними прзерками стали учениці Дроздівської ЗОШ ( готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав Тулуман), а перемогу здобули учениці Узинської ЗОШ №1 (готував команду ВікторПалієнко). Кращими гравцями першості в номінаціях кращий захисник стали: - серед дівчат - Якубець Олександра (Узинська ЗОШ №1),
- серед хлопців - Волошин Максиміліан (Узинська ЗОШ №1)
Кращими гравцями першості в номінаціях кращий нападник стали:
- серед дівчат – Куцелап Анастасія (Дроздівська ЗОШ),
- серед хлопців – Семеняченко Артур (Дроздівська ЗОШ).
Команди переможці змагань були нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, а команди призери змагань та кращі гравці нагороджені грамотами та дипломами, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко.